Uživatel nepřihlášen
Blog Mythix
RSS kanál blogu
Píše: Mythix - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Blog Mythix

Peace, Death - Rozhodujte o osudu lidských duší!

Neděle 30.4.2017 16:57 - Autor: Mythix
To se mi líbí

Peace, Death - Rozhodujte o osudu lidských duší!Můj milý smrtelníku, už tě nebaví přehršel AAA titulů, které stoji za nic? Hledáš něco originálního a už nevíš, co hrát? Chtěl by ses odreagovat a rozhodovat o lidských duších? Přidej se do mých služeb, odměna tě nemine.

Vítej v podsvětí

Peace, Death je arkádový simulátor, ve kterém se zhostíte role Smrťáka a budete pracovat pro Smrt. Tato práce vypadá ze začátku úplně jednoduše, neboť v prvním dnu posíláte lidi do nebe a démony do pekla. Další dny se to ztěžuje a už kontrolujete, jestli má člověk rohy, krev na těle či chodidlech apod. Lidi se chtějí za každou cenu dostat do nebe a začnou nosit klobouky, aby vás obelhali a nedostali se do pekla. Jakmile se stane katastrofa, obtížnost se zvýši na maximum, protože máte na kontrolu pouhé 4 sekundy. Kdo zmatkuje tolik jako já, bude mít v těchto pasážích problém a často se překlikne. Nesmíte udělat hodně chyb, jinak level skončí předčasně a vy dostanete nízkou známku. Za každou dokončenou úroveň získáte známku jako ve škole (A až F) a lebky (herní měna). Lebky můžete poté utratit za nějaké přednosti, díky kterým se vám bude hrát lépe. Jako příklad uvedu: delší čas, klienti budou mít o jednu přednost méně nebo žádná katastrofa během levelu. Jednoduchost nečekejte, protože od druhého týdne budete posílat lidské duše i do očistce.

Hodně kontrolování, málo času

Jakmile se vám odemkne očistec, musíte kontrolovat, jestli se lidské duše vzdají svých činů, které provedli na Zemi. Pokud upustí zbraň nebo smyjí krev, mohou být posláni do Očistce. Od tohoto dne bude kontrolování během katastrofy na té nejtěžší úrovni, protože za 4 sekundy musíte zjistit, jestli se smrtelník svých prohřešků zbaví či nikoliv. Pokud si myslíte, že vám doteď práce šla do ruky, připravte se na divné telefonáty. Ty mají za úkol vás zpomalit a zjistit znalost angličtiny. Z popisu osoby budete zjišťovat, jestli ji pošlete do Nebe, Pekla nebo Očistce. Každý sedmý den je den na nějaké téma. Můžete se těšit na Egypt, Válku nebo piráty. Jakmile se budete dostávat dál, nebudete řešit jen divné telefonáty, ale budete odemykat i trezory. Práce pro Smrt není tak lehká, jak se zpočátku zdálo a vy se jednou za čas budete moci rozhodnout, pro koho vlastně chcete pracovat. Ve hře na vás čekají 4 šéfové: Smrt, Nenažranost (Jedlík), Válečník a Doktor s maskou. Ti vám budou nabízet po celou dobu hraní unikátní dohody a výhody, proč pro ně pracovat. Je jen na vás, jak se rozhodnete, ale mějte na paměti, že vám to hru nezjednoduší.

Mír, Smrt

Někomu může připadat Peace, Death jako depresivní hra. Pravda je taková, že se jedná o velmi zábavnou a návykovou hru, která testuje váš postřeh a rychlost. Během hraní se několikrát zasmějete, protože tu najdete spoustu referencí (na metalisty, pána času…), easter eggy nebo i vtipné hlášky. Do toho vám hraje velmi příjemná a originální hudba, která nijak neruší nebo neotravuje. Hra je ve velmi jednoduchém grafickém kabátku, takže nečekejte žádné zázraky nebo nastavení grafiky. Můžete si tu nastavit pouze hlasitost, a jestli chce hrát v režimu okna nebo na plné obrazovce (podporováno je rozlišení 1920x1080). Ovládání hry je taky jednoduché, vystačíte si pouze z myší a klávesy W, A, S a D. Po odehraných 4 hodinách mě hra naprosto chytla a doporučuji ji všem lidem, kteří se chtějí odreagovat a otestovat svůj postřeh a rychlost. Vadilo mi pouze jen to, že u některých klientů ta červená na hlavě vypadala jako rohy a omylem jsem je poslala do pekla a udělala tak zbytečně více chyb. Tak co smrtelníku, přesvědčil jsem tě o koupi této hry? Za cenu 5 eur, získáš spoustu hodin zábavy a možnost posbírat 72 achievementů.Hodnocení hry
Skóre hry 7 7/10
Líbí se mi
  • Jednoduchá hratelnost
  • Soundtrack
  • Vtipné reference
  • Dny na nějaké téma
  • Hodně věcí ke kontrole
  • Originalita
Vadí mi
  • Chybí znovuhratelnost
  • Chybí nastavení grafiky
Verdikt: Peace, Death je velice povedená hra, která testuje postřeh a rychlost hráče. Za velmi nízkou cenu, si užijete hodně zábavy a vyzkoušíte si, jaké to je pracovat 7 týdnů (49 dní) pro Smrt.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 6 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Peace, Death - Rozhodujte o osudu lidských duší!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

O autorovi blogu

Mythix
Mythix
Žena, 21 let, Brno

Ahoj, vítám vás na svém profilu! Moje přezdívka je Mythix, na steamu BigDog. Ráda hraji hry na PC, na konzoli nebo i někdy na mobilu. Na Zing jsem se přidala, abych se zlepšila v psaní a splnila si svůj sen se stát redaktorkou nebo spisovatelkou. Zjistila jsem však, že je lepší to mít jako koníček, snad vás tedy mé články budou bavit!

Něco o mně

Očekávané filmy: Thor: Ragnarok, Transformer: Poslední rytíř, Star Wars, Tomb Raider

Očekávané hry: Star Wars Battlefront II, Anthem, Way Out, The Crew 2

Oblíbené seriály: Vražedná práva, Simpsonovi, Teorie velkého třesku, Futurama. Červený trpaslík, Ajťáci, Awkward a spostu dalších

Herní srdcovky: Stardew Valley, God of War, AC 2 série, Zaklínač, Heroes 3, Planet Coaster, Uncharted série a většina logických her!

Hudba: dubstep, pop

Taky si ráda přečtu nějaký ten kvalitní thriller nebo fantasy knihu!

Steam: Pokud si chcete pokecat,

Založit herní BLOG