Uživatel nepřihlášen
Blog Mythix
RSS kanál blogu
Píše: Mythix - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Blog Mythix

Preview: Mass Effect - Andromeda

Pátek 17.3.2017 14:48 - Autor: Mythix
To se mi líbí

Preview: Mass Effect - AndromedaKaždý skvělý moment v naší historii začíná snem. Někteří z nás rádi objevují a jiní se snaží o nový začátek. Udělali jsme první krok vpřed k nové budoucnosti, od dnešního dne se naše sny stanou realitou. Zatímco jsou jiní na vznešené výpravě za dobrodružstvím, pojďme se společně podívat, jak dopadl nový titul Mass Effect: Andromeda.

Nový příběh

Hlavní hrdinové tohoto pokračování jsou Scott a Srara Ryderovi (záleží, jaké pohlaví si vyberete). Hned na začátku zjistíte, že budoucnost není taková, jakou si ji lidstvo představovalo a vy jste ti jediní, kteří to mohou změnit. Vydáte se po epíckém začátku na svou první výpravu a vyskytnou se komplikace. Příběh začíná, když se po velmi zajímavém zvratu stáváte novým Pathfinderem a musíte vyřešit, jak lidstvo zachránit. Čeká na vás hodně planet, sbírání důležitých surovin pro záchranu populace a objevování různých tajemství. Jako Pathfinder se budete potýkat i s běžnými sociálními problémy typu sabotáže, vraždy apod. Díky tomu poznáte posádku i další lidi kolem a vybudujete si svůj charakter. Buď někoho předčasně odsoudíte k smrti nebo půjdete do hloubky a zachováte se jako profesionálové, je to jen na vás.

Vypadá to opravdu hezky
Vypadá to opravdu hezky

Vtip roku

Zkušební verze moc herního zážitku nenabízí, sice můžete toho ještě hodně objevovat a poznat, ale bohužel končí v tom nejlepším. Samotný děj mě velmi zaujal, díky zajímavým akcím a cliffhangerům. Veškerý zážitek ze hry kazí animace a místy dabing postav. Když si představíte, že pět hodin koukáte na tu divnou mimiku postav a jejich reakce, je to vážně k smíchu. Bojím se, že ve finále to nebude nikomu vadit, protože díky tomu vznikne hodně vtipných videí a hráči tohle přehlídnou kvůli příběhu. Jako lidstvo jsme došli hodně daleko, od beybladů se pomalinku prokopáváme k létajícím autům, takže vydat tohle, to chce velkou dávku odvahy. Nevím, kdo by si to teď koupil za ty peníze. Myslím si, že jsme se tu nepřišli zasmát, ale užít si skvělý zážitek, ale takhle to vážně nepůjde.

Vtip roku 2017
Vtip roku 2017

Optimalizace

Co musím hře pochválit je, že nemá takové požadavky, jak se všude uvádí. Na grafice Nvidia GeForce GTX 960 se mi podařilo hru rozjet na střední detaily bez jakýchkoli závažných propadů FPS. Celou dobu se to drželo na 60, jen výjimečně pokles na 45. Vzhledem k tomu, že Andromedu pohání Frostbite engine, vypadají planety opravdu hezky. Na celkové prostředí se dobře kouká, ale když k tomu přičtete animaci postav a mimiku, jste z toho nakonec velice zklamaní.

Moje nastavení hry
Moje nastavení hry

Vzhůru na palubu

V Andromedě objevíte mnoho planet, poslechnete si báječný soundtrack a je tu i velký prostor pro příběh. Cestování v galaktickém prostoru je vyřešeno dobře a pohledy z vesmíru na planety se mi moc líbili. Na každé z nich, zažijete dobrodružství, odkryjete tajemství, jež měla být pohřbena a rozšíříte si příběh. Poletíte v lodi, budete cestovat s vozítkem a zažijete i mnoho bitev. Čeká na vás multiplayer, skvělá mimika postav a dokonalá animace.

Každý skvělý moment naší historii začíná snem. Někteří z nás rádi objevují nové hry a ti druzí se na ně už nemohou dočkat. Udělejme krok vpřed k nové budoucnosti a nedovolme, aby se tento sen stal skutečností. Najdou se ti, co budou možná naštvaní a jiní si budou bláhově myslet, že nejlepší díl Mass Effectu je Andromeda.

Mass Effect: Andromeda na PC, PS4, Xbox One Hodnocení hry
Těším se
  • Zajímavý příběh
  • Prozkoumávání planet
Bojím se
  • Animací postav a mimiky
  • Hlavní příběh pohřbený ve velkém světě
  • konečného důsledku na hráče
Shrnutí: Mass Effect: Andromeda je pro mě jak skvělým překvapením, co se týká příběhu a akce, tak i velkým zklamáním se svou mimikou a animací postav. Už od malička se zajímám o vesmír, toužím po hře, která by splňovala předpoklady prozkoumávání planet apod. Andromeda to všechno má, bohužel je obalená vtipem.
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 6 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Preview: Mass Effect - Andromeda
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

O autorovi blogu

Mythix
Mythix
Žena, 21 let, Brno

Ahoj, vítám vás na svém profilu! Moje přezdívka je Mythix, na steamu BigDog. Ráda hraji hry na PC, na konzoli nebo i někdy na mobilu. Na Zing jsem se přidala, abych se zlepšila v psaní a splnila si svůj sen se stát redaktorkou nebo spisovatelkou. Zjistila jsem však, že je lepší to mít jako koníček, snad vás tedy mé články budou bavit!

Něco o mně

Očekávané filmy: Paddington 2,Star Wars, Tomb Raider, Avengers Infinity War

Očekávané hry: Anthem, Way Out, The Crew 2

Oblíbené seriály: Vražedná práva, Simpsonovi, Teorie velkého třesku, Futurama. Červený trpaslík, Ajťáci, Awkward a spostu dalších

Herní srdcovky: Stardew Valley, God of War, AC 2 série, Zaklínač, Heroes 3, Planet Coaster, Uncharted série a většina logických her!

Hudba: dubstep, pop

Taky si ráda přečtu nějaký ten kvalitní thriller nebo fantasy knihu!

Steam: Pokud si chcete pokecat,

Založit herní BLOG