Uživatel nepřihlášen
Blog Mythix
RSS kanál blogu
Píše: Mythix - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Blog Mythix

Lenovo ceny hráčů 2016

Neděle 26.2.2017 17:46 - Autor: Mythix
To se mi líbí

Lenovo ceny hráčů 2016V sobotu 25.2.2017 proběholo vyhlášení ankety Lenovo ceny hráčů 2016. Celou událost mohli diváci sledovat živě na streamu re-play. Toto vyhlašování výsledků moderovali Alžběta Trojanová a Radek Starý. My se společně podíváme na nominace a vítěze, v závorce se dočtete, co bych vybrala já.

Mobilní hra roku 2016

1. Pokemon GO (vítěz)

2. Clash Royale

3. Deus Ex Go

4. Super Mario Run

5. Monster Hunter Freedom United

Můj vítěz: Legacy of Discord

Herní soundtrack roku 2016

1. Zaklínač 3: O víně a krvi (vítěz)

2. Doom

3. Battlefield 1

4. Mafia 3

5. Civilizace 6 (můj vítěz)

Akční hra roku 2016

1. Titanfall 2

2. Battlefield 1

3. Overwatch (vítěz)

4. Doom (můj vítěz)

5. Call of Duty: Infinite Warfare

Příběh roku 2016

1. Zaklínač 3: O víně a krvi (vítěz)

2. Uncharted 4: A Thiefs End

3. Dishonored 2

4. Firewatch

5. Final Fantasy XV

Nejlepší technické zpracování 2016

1. Uncharted 4: A Thiefs End (vítěz)

2. Battlefield 1

3. Doom (můj vítěz)

4. Forza Horizon 3

5. Final Fantasy XV

Vývojář roku 2016

1 CD Projekt RED (můj vítěz)

2. Activison Blizzard

3. Ubisoft (vítěz o 26 hlasů nad CD Projekt RED)

4. Naughty Dog

5. Dice

Překvapení roku 2016

1. Doom (vítěz) (můj vítěz)

2. Pokemon Go

3. Dead by Daylight

4. Firewatch

5. Superhot

Sportovní/závodní hra roku 2016

1. Forza Horizon 3 (vítěz)(můj vítěz)

2. Steep

3. Fifa 17

4. F1 2016

5. PES 2017

RPG hra roku 2016

1. Zaklínač 3: O víně a krvi (vítěz)

2. Dark Souls 3 (můj vítěz)

3. Dishonored 2

4. World of Warcraft: Legion

5. Final Fantasy XV

Konzolová hra roku 2016

1. Uncharted 4: A Thiefs End (vítěz)

2. Overwatch

3. Forza Horizon 3

4. Battlefield 1

5. Gears of War 4

PC hra roku 2016

1. Zaklínač 3: O víně a krvi (vítěz)

2. Overwatch

3. Battlefield 1

4. World of Warcraft: Legion

5. Total War: Warhammer

Česko - Slovenská hra roku 2016

1. American Truck Simulator

2. Samorost 3

3. Brány Skeldalu: 7 Mágů

4. Arma 3: Apex (vítěz)

5. Chameleon Run

Hra roku 2016

1. Battledield 1

2. Dishonored 2

3. Uncharted 4: A Thiefs End

4. Overwatch (vítěz)

5. Titanfall 2

Další oznámení

Mimo vyhlášování výsledků jsme se taky dozvěděli, že nadějny projekt Jana Zeleného Mashinky vstoupí do bran Early Accessu už v dubnu!

Taky nám Fiola představil pokračování největší rage hry, kterou jsme kdy mohli hrát aneb jak mnozí z vás tuší, Blackhole. Blackhole: Last Mission vyjde na telefony a bude obsahovat i český dabing. Zahrát si ji budete moci už brzy!

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 5 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Lenovo ceny hráčů 2016
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    To určitě. Taková jednička šla rozeběhnout i na plechovce od fazolí a vypadala sakra dobře.Virusvirus7406    28.2.2017 23:55 Virus

@ odpověď na komentář od cajteekanee:To určitě. Taková jednička šla rozeběhnout i na plechovce od fazolí a vypadala sakra dobře.

cajteekanee napsal:Souhlas, jsou i vyjímky třeba jako Crysis série, která vždycky mačkala z hardwaru maximum.

cajteekanee    Souhlas, jsou i vyjímky třeba jako Crysis série, která vždycky mačkala z hardwaru maximum.cajteekaneecajteekanee25741    28.2.2017 23:50 cajteekanee

Souhlas, jsou i vyjímky třeba jako Crysis série, která vždycky mačkala z hardwaru maximum.

Virus    Prakticky mluvíme o tom samém a vzájemně i souhlasíme. :-D Ona by tato kategorie snesla i rozdělení. Např. na hry jen pro PC, PS a "Xbox" a na vše, ale Xbox = Win10 a na PC je to takové těžké v té záplavě. To radši jen na PS a na vše. Já vím, že ND umí mačkat a dobře ale sám jsem zvědav spíše na GoW. Přeci jen, když dělají tvůrci hru jen na jednu platformu, vždy to vypadá parádně, než když to jde na všechno, v tom je ten problém. ND by už nemuseli být frajeři s PS, kdyby dělali hry pro vše. Ale dělají to takhle, umí to takhle a jsou dobří to jo. Ostatně to sami moc dobře vědí a tak to taky nezmění. ;-)Virusvirus7406    28.2.2017 23:35 Virus

@ odpověď na komentář od cajteekanee:Prakticky mluvíme o tom samém a vzájemně i souhlasíme. :-D Ona by tato kategorie snesla i rozdělení. Např. na hry jen pro PC, PS a "Xbox" a na vše, ale Xbox = Win10 a na PC je to takové těžké v té záplavě. To radši jen na PS a na vše. Já vím, že ND umí mačkat a dobře ale sám jsem zvědav spíše na GoW. Přeci jen, když dělají tvůrci hru jen na jednu platformu, vždy to vypadá parádně, než když to jde na všechno, v tom je ten problém. ND by už nemuseli být frajeři s PS, kdyby dělali hry pro vše. Ale dělají to takhle, umí to takhle a jsou dobří to jo. Ostatně to sami moc dobře vědí a tak to taky nezmění. ;-)

cajteekanee napsal:Já něříkám, že Uncharted 4 by na PC nevypadalo, ještě lépe. Ale taky musíte uznat, že U4 je jednou z nejhezčích her vůbec a to právě na PS4, která je výkonem o dost slabší než nejnovější sestavy, což je dokazuje jací jsou v ND frajeři.

cajteekanee    Já něříkám, že Uncharted 4 by na PC nevypadalo, ještě lépe. Ale taky musíte uznat, že U4 je jednou z nejhezčích her vůbec a to právě na PS4, která je výkonem o dost slabší než nejnovější sestavy, což je dokazuje jací jsou v ND frajeři.cajteekaneecajteekanee25741    28.2.2017 23:06 cajteekanee

Já něříkám, že Uncharted 4 by na PC nevypadalo, ještě lépe. Ale taky musíte uznat, že U4 je jednou z nejhezčích her vůbec a to právě na PS4, která je výkonem o dost slabší než nejnovější sestavy, což je dokazuje jací jsou v ND frajeři.

Virus    Je mi to naprosto jasné. Ale problém je v porovnávání neporovnatelného. Brát hry co vychází na vše vs hry jen na jednu věc. To je pak hodně o chuti. A když spousta lidí s konzolí řeknou jen U4, význam je v čudu. PC a Xbox hráči nemohou v tomto porovnávat. Víš co mám na mysli? :-) Jasně že U4 je krásná hra na PS ale jen na PS. Kdyby byla i na další platformy, výsledek by už takový být nemusel. Hru by mohlo postihnout hodně špatných faktorů při vývoji na P. P. X.Virusvirus7406    28.2.2017 23:04 Virus

@ odpověď na komentář od Mythix:Je mi to naprosto jasné. Ale problém je v porovnávání neporovnatelného. Brát hry co vychází na vše vs hry jen na jednu věc. To je pak hodně o chuti. A když spousta lidí s konzolí řeknou jen U4, význam je v čudu. PC a Xbox hráči nemohou v tomto porovnávat. Víš co mám na mysli? :-) Jasně že U4 je krásná hra na PS ale jen na PS. Kdyby byla i na další platformy, výsledek by už takový být nemusel. Hru by mohlo postihnout hodně špatných faktorů při vývoji na P. P. X.

Mythix napsal:Nemohla jsem zvolit U4, protože mám jen PC :) a Doom je na pc i konzole, zatímco U4 ne

Mythix    Nemohla jsem zvolit U4, protože mám jen PC :) a Doom je na pc i konzole, zatímco U4 neMythixmythix30055    28.2.2017 22:52 Mythix

@ odpověď na komentář od Virus:Nemohla jsem zvolit U4, protože mám jen PC :) a Doom je na pc i konzole, zatímco U4 ne

Virus napsal:Takže si mi toho moc neřekl. Nebudu se s tebou hádat, že U4 je možná nejhezčí hra na PS. Je to krásná hra ale sám sis odpověděl, proč se tomu člověk nemusí divit. Je to pouze hra na jednu konzoly, tím pádem se vývojáři snažili maximálně ždímat jeden stroj. Jo hra vypadá pěkně, jede dobře ale je to jen PS hra. Kdežto DOOM je hra pro pc a konzole. A jede všude dobře a vypadá také dobře. Že je U4 vítězem v konzolové sekci, je jasné. Že ho zvolili i po technickém zpracování je už věc tamtěch lidí ale nemůžeš se divit, že Mythix si zvolí DOOMA. Věř, že kdyby bylo Uncharted děláno jen na pc, vypadalo by ještě lépe. Tvé tvrzení by bylo sto procentně pravdivé až tehdy, kdyby i DOOM byl dělán pouze pro PS. Tak se nediv. :-)

Sutom: Něco menšího, porodního měl ale spíše šlo o MP a tvoření map.

Virus    Takže si mi toho moc neřekl. Nebudu se s tebou hádat, že U4 je možná nejhezčí hra na PS. Je to krásná hra ale sám sis odpověděl, proč se tomu člověk nemusí divit. Je to pouze hra na jednu konzoly, tím pádem se vývojáři snažili maximálně ždímat jeden stroj. Jo hra vypadá pěkně, jede dobře ale je to jen PS hra. Kdežto DOOM je hra pro pc a konzole. A jede všude dobře a vypadá také dobře. Že je U4 vítězem v konzolové sekci, je jasné. Že ho zvolili i po technickém zpracování je už věc tamtěch lidí ale nemůžeš se divit, že Mythix si zvolí DOOMA. Věř, že kdyby bylo Uncharted děláno jen na pc, vypadalo by ještě lépe. Tvé tvrzení by bylo sto procentně pravdivé až tehdy, kdyby i DOOM byl dělán pouze pro PS. Tak se nediv. :-)

Sutom: Něco menšího, porodního měl ale spíše šlo o MP a tvoření map.
Virusvirus7406
    28.2.2017 22:36
Virus

@ odpověď na komentář od cajteekanee:Takže si mi toho moc neřekl. Nebudu se s tebou hádat, že U4 je možná nejhezčí hra na PS. Je to krásná hra ale sám sis odpověděl, proč se tomu člověk nemusí divit. Je to pouze hra na jednu konzoly, tím pádem se vývojáři snažili maximálně ždímat jeden stroj. Jo hra vypadá pěkně, jede dobře ale je to jen PS hra. Kdežto DOOM je hra pro pc a konzole. A jede všude dobře a vypadá také dobře. Že je U4 vítězem v konzolové sekci, je jasné. Že ho zvolili i po technickém zpracování je už věc tamtěch lidí ale nemůžeš se divit, že Mythix si zvolí DOOMA. Věř, že kdyby bylo Uncharted děláno jen na pc, vypadalo by ještě lépe. Tvé tvrzení by bylo sto procentně pravdivé až tehdy, kdyby i DOOM byl dělán pouze pro PS. Tak se nediv. :-)

Sutom: Něco menšího, porodního měl ale spíše šlo o MP a tvoření map.

cajteekanee napsal:Prostě U4 je dost možná nejhezčí konzolová hra současnosti, což se o Doomu říct nedá.

Sutom    Nejsem si jistej, ale neměl Doom na začátku vydání nějaký technický problémy?Sutomsutom29727    28.2.2017 21:13 Sutom

Nejsem si jistej, ale neměl Doom na začátku vydání nějaký technický problémy?

cajteekanee    Prostě U4 je dost možná nejhezčí konzolová hra současnosti, což se o Doomu říct nedá.cajteekaneecajteekanee25741    28.2.2017 19:56 cajteekanee

@ odpověď na komentář od Virus:Prostě U4 je dost možná nejhezčí konzolová hra současnosti, což se o Doomu říct nedá.

Virus napsal:A které levely máš na mysli po technickém zpracování?

Mythix   2x   Já furt nechápu, jak mohl vyhrát Ubisoft :D :D :DMythixmythix30055    27.2.2017 18:30 Mythix

@ odpověď na komentář od rocketbg:Já furt nechápu, jak mohl vyhrát Ubisoft :D :D :D

rocketbg napsal:Vím, že je to věc, se kterou buď souhlasíte, nebo ne, ale expansion Zaklínače, který vyhraje v tolika kategoriích, je trnem v mém oku.

Virus    A které levely máš na mysli po technickém zpracování?Virusvirus7406    27.2.2017 17:53 Virus

@ odpověď na komentář od cajteekanee:A které levely máš na mysli po technickém zpracování?

cajteekanee napsal:Mně osobně výhra Z3 absolutně nevadí, jelikož si to právem zaslouží. Nechápu jak můžeš považovat Doom za lépe technicky zpracované než U4, které je o několik levelů výš.

4xII    Nechápu jak někoho může bavit Overwatch4xII4xii71198    27.2.2017 16:45 4xII

Nechápu jak někoho může bavit Overwatch

cajteekanee    Mně osobně výhra Z3 absolutně nevadí, jelikož si to právem zaslouží. Nechápu jak můžeš považovat Doom za lépe technicky zpracované než U4, které je o několik levelů výš.cajteekaneecajteekanee25741    27.2.2017 16:32 cajteekanee

Mně osobně výhra Z3 absolutně nevadí, jelikož si to právem zaslouží. Nechápu jak můžeš považovat Doom za lépe technicky zpracované než U4, které je o několik levelů výš.

rocketbg   3x   Vím, že je to věc, se kterou buď souhlasíte, nebo ne, ale expansion Zaklínače, který vyhraje v tolika kategoriích, je trnem v mém oku.rocketbgrocketbg38351    26.2.2017 23:34 rocketbg

Vím, že je to věc, se kterou buď souhlasíte, nebo ne, ale expansion Zaklínače, který vyhraje v tolika kategoriích, je trnem v mém oku.

Virus    S Doomem souhlasím, je to pecka. :-)Virusvirus7406    26.2.2017 19:35 Virus

S Doomem souhlasím, je to pecka. :-)

O autorovi blogu

Mythix
Mythix
Žena, 21 let, Brno

Ahoj, vítám vás na svém profilu! Moje přezdívka je Mythix, na steamu BigDog. Ráda hraji hry na PC, na konzoli nebo i někdy na mobilu. Na Zing jsem se přidala, abych se zlepšila v psaní a splnila si svůj sen se stát redaktorkou nebo spisovatelkou. Zjistila jsem však, že je lepší to mít jako koníček, snad vás tedy mé články budou bavit!

Něco o mně

Očekávané filmy: Thor: Ragnarok, Transformer: Poslední rytíř, Star Wars, Tomb Raider

Očekávané hry: Star Wars Battlefront II, Anthem, Way Out, The Crew 2

Oblíbené seriály: Vražedná práva, Simpsonovi, Teorie velkého třesku, Futurama. Červený trpaslík, Ajťáci, Awkward a spostu dalších

Herní srdcovky: Stardew Valley, God of War, AC 2 série, Zaklínač, Heroes 3, Planet Coaster, Uncharted série a většina logických her!

Hudba: dubstep, pop

Taky si ráda přečtu nějaký ten kvalitní thriller nebo fantasy knihu!

Steam: Pokud si chcete pokecat,

Založit herní BLOG